Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Złocieniec tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W współczesnych czasach większość ludzi pracuje zakupy przez internet. Jest to przyjemne przede ludziom ze względu na mnogość efektów także ich sposobów, jakie możemy odnaleźć w sieci. Parę kliknięć, pieniądze wychodzą z konta, a już jutro paczka z upragnionym przedmiotem spotyka się w polskich rękach. Zaś wtedy wszystko bez poruszania się z łóżka! Jest to idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcę. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Lipiany

Innowacyjna firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym potrafią one oszczędzić na sprzedaży paczek, a jedna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeżeli ktoś nie jest do tyłu przekonany co do kategorie pracy pracowników InPostu, może kupić abonament na okres próbny. Je on 150 złotych również jest możliwe oddanie go do tyłu 3 okresu rozliczeniowego. Jest to wyjątkowo dobra propozycja dla inwestorów, którzy właśnie wchodzą na bazar także nie wiedzą, który będzie zbyt na konkretny towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im bardzo paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie krótsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Lipiany

Umowa taka ma zarówno przesyłki wytwarzane przez kurierów do Paczkomatu, jak również też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres bycia umowy, a jeszcze zapewnia, że aż 95% paczek przybędzie do odbiorcę już następnego dnia. Jest to wyjątkowo atrakcyjne w momencie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka może żyć na wartość złota. Warunki te tyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na trwające 12 i 24 miesiące. Małego Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy złożyć w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost daje ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i trwa możliwość wysłania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Lipiany

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Niewielkimi Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a pozostały to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W głównym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W różnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych stosują się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektyw, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc nagrody za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dopasowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a i możliwość mienia z podjazdów kurierskich w jakimkolwiek momencie, w relacje od potrzeb. Opłata za paliwo jest także wliczona w cenę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo posiadania w bliskiej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest oczywisty oraz na styk z wyższymi klientami. Aby osiągnąć swoją ofertę abonamentu, należy skontaktować się z firmą. Na ścianie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można też wziąć z punktu infolinii. Wybranie abonamentu jest niesłychanie naturalne – wystarczy przejść na część InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu marki i numeru NIP firmy, przechodzimy do zbilansowania oraz do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Lipiany

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments